
Op 10 juli heeft de Waalse regering besloten een nieuwe bijkomende vergoeding van 3.500 euro toe te kennen aan ondernemingen en zelfstandigen die nog steeds veel hinder ondervinden als gevolg van de coronacrisis.
Wie komt in aanmerking?
De bijkomende vergoeding van 3.500 euro geldt voor bedrijven (micro-ondernemingen en kleine ondernemingen) en zelfstandigen (in hoofd- of bijberoep) die nog gesloten of stopgezet zijn of waarvan de activiteit zeer beperkt is in de volgende sectoren:
De onderneming dient zijn activiteit uit te oefenen in Wallonië en moet genoten hebben van de forfaitaire schadevergoeding van 5.000 euro .Lees ook: Heb ik recht op een forfaitaire vergoeding indien ik mijn zaak moet sluiten omwille van het coronavirus?
Hoe kan ik de vergoeding aanvragen?
De vergoeding moet ten laatste op 15 oktober 2020 worden aangevraagd via volgende link.
Wens je meer informatie over dit onderwerp? Aarzel dan niet om ons te contacteren! Onze experts staan voor je klaar!
DISCLAIMER: Dit artikel werd gepubliceerd/voor het laatst gewijzigd op 08-09-2020 en werd opgesteld conform de op dat moment geldende wetgeving, rechtspraak, rechtsleer en interpretaties. Sinds voormelde datum kunnen er zich wijzigingen voordoen waardoor dit artikel verouderde informatie kan bevatten.
Deel dit artikel
Vond je dit artikel nuttig? Deel het met anderen die er baat bij kunnen hebben.
Heb je een vraag?
Blijf je met vragen zitten na het lezen van dit artikel? Geen probleem! Ons team van experts staat klaar om je te helpen met persoonlijk advies.
Stel je vraag